Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kapely sem!

    Ve studiu 3Bees jsme se rozhodli, že budeme hledat zajímavé kapely, které podpoříme. Jejichgaucik3beesorez2.jpg talent doplníme tím naším, podpoříme zvukovou kvalitou a pustíme naše Mníky (tak jim říkáme) do světa. Budeme je propagovat a těšit se, že se naše společné dílo podaří dostat k co nejvíce lidem. Kdo z vás se zajímá o to, jak chceme pomoci, napište na polis@3bees.cz. VŠEM rád odpovím.

   Přijďte se k nám podívat. Každé pondělí od 16.00 do 19.00 jsme připraveni vám naše studio ukázat, promluvit si o vašich představám nebo vám s čímkoliv poradit. Každý ze zvukařů je sám aktivním muzikantem. Víme, co je potřeba k tomu, aby výsledná nahrávka zněla tak, jak si kapela představuje. Samozřejmostí je pro nás aktivní přístup z naší strany. Děláme pro kapelu to, čím by měl být producent. Snažíme se, abyste byli spokojení, v pohodě a nabízíme zázemí jaké je běžné v každém kvalitním nahrávacím studiu.

   Během nahrávání se často musí čekat a v těchto chvílích je možné se občerstvit, v klidu si něco přečíst, používat náš internet (WIFI) nebo natáhnout své unavené tělo na gaučíku. Pokud budete chtít, pak vám Poliš rád něco uvaří, abyste se nemuseli zdržovat od tvůrčí práce.